Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 88 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
The Cured (2017) me Titra Shqip

The Cured (2017) me Titra Shqip

Kura është vetëm fillimiNov. 24, 2017Ireland95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për gjashtë vjet Evropa është rrënuar nga një virus shkatërrues që i ka kthyer njerëzit në përbindësha të ngjashme me zombi. Është gjetur një kurë për të luftuar pandeminë, por nuk ka zgjidhje për të mposhtur armikun më të madh të njeriut: të kaluarën. Ata që janë shëruar në fakt janë të fiksuar pas kujtimeve të veprimeve që kanë kryer gjatë kohës që ishin të infektuar. Sado që ata përpiqen të përshtaten me një botë që ende i frikësohet, të shtyrë nga shqetësimi në rritje, ata do të rrezikojnë të zhytin të gjithë dhe gjithçka përsëri në kaos.

The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Cured
Vlerësimi IMDb 5.6 8,367 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 277 vota

Regjizori

Dave Moran
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Benedetta (2021) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Loaded (2008) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
The Patriot 2000
Hacksaw Ridge (2016) me Titra Shqip
The Diary of a Teenage Girl (2015) me Titra Shqip
The Guilty (2021) me Titra Shqip
The Power 2021 me Titra Shqip
Hotel Rwanda 2004
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
I Used to Go Here (2020) me Titra Shqip