Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 233 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Crossing (2020) me Titra Shqip

The Crossing (2020) me Titra Shqip

Më në fund ka një film për luftën për të gjithë familjen!Feb. 14, 2020NO96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Krishtlindje të vitit 1942, prindërit e Gerdës së vogël, dy rezistente norvegjeze, u arrestuan. Gerda dhe vëllai i saj Otto kanë mbetur vetëm për t’u kujdesur për veten e tyre. Nuk kalon shumë kohë dhe ata zbulojnë praninë e dy fëmijëve hebrenj, Sarës dhe Danielit, në një dollap në bodrumin e shtëpisë së tyre. Do të jetë në dorën e vogëlushëve Gerda dhe Otto që të realizojnë atë që prindërit e tyre filluan duke ndihmuar Sarën dhe Danielin të shpëtojnë nga nazistët përtej kufirit në Suedinë neutrale.

The Crossing (2020) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Flukten over grensen
Vlerësimi IMDb 6.5 427 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 14 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Out of Death (2021) me Titra Shqip
Elle (2016) me Titra Shqip
A Christmas Prince: The Royal Baby (2019) me Titra Shqip
Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
Gone in the Night (2022) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
The Guest (2014) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Kiss of the Dragon (2001) me Titra Shqip
The Addams Family 2 (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit