Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 157 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip

The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip

Feb. 09, 2007Austria98 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Solomon Sorowitsch, një falsifikues i aftë, mbërrin në kampin e përqendrimit Mauthausen. Pavarësisht origjinës së tij hebreje, burri gëzon trajtim preferencial pasi puna e tij është e nevojshme për regjimin nazist, i cili dëshiron të prodhojë valutë të falsifikuara për të rimbushur arkat e tij. Në fillim, Solomon është i lumtur t’i shpëtojë vdekjes duke bashkëpunuar me torturuesit, por me kalimin e kohës do t’i duhet të merret me ndërgjegjen e tij …

 

 

Shënim:

Përplasja nuk është mes viktimave dhe xhelatëve, por mes atyre që vdesin jashtë kampit dhe atyre që shpëtojnë veten duke siguruar para të reja për makinën gjermane të luftës. Dilema morale bëhet e dendur dhe e errët, ndërsa drejtimi vazhdon me shpejtësi pa iu dorëzuar asnjë retorike.

The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Die Fälscher
Vlerësimi IMDb 7.6 44,807 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 423 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Platoon (1986) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Curtis (2020) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
A Shot Through the Wall (2022) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Cry Macho (2021) me Titra Shqip
White Boy Rick (2018) me Titra Shqip
Into the White (2012) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
Shottas (2002) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit