Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 513 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Contractor (2022) me Titra Shqip

The Contractor (2022) me Titra Shqip

Misioni nuk është ai që duket.Mar. 10, 2022USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pasi shkarkohet në mënyrë të pavullnetshme nga Forcat Speciale të SHBA, James Harper vendos të mbështesë familjen e tij duke u bashkuar me një organizatë private kontraktuese së bashku me mikun e tij më të mirë dhe nën komandën e një kolegu veteran. Jashtë shtetit në një mision të fshehtë, Harper duhet t’u shmanget atyre që përpiqen ta vrasin atë ndërsa kthehet në shtëpi.

The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
The Contractor (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Contractor
Vlerësimi IMDb 5.7 4,705 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 82 vota

Regjizori

Tarik Saleh
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Body Brokers (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
The Guest (2014) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Operation Chromite (2016) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
The 11th Commandment (1986) me Titra Shqip
Deadlock (2021) me Titra Shqip
Jakob’s Wife 2021
Mystic River (2003) me Titra Shqip
The Mad Doctor (1940) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit