Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1034 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Concubine (2012) me Titra Shqip

The Concubine (2012) me Titra Shqip

Jun. 06, 2012South Korea122 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Për t’i shpëtuar ekzistencës së varfërisë dhe vështirësive, Hwa-yeon ofron veten si konkubina e mbretit. Pasi hyjnë në pallatin mbretëror, dy burra të ndryshëm tërhiqen nga bukuria e saj: Princi i Madh Seong-won, një megaloman i etur për pushtet dhe epsh dhe Kwon-yoo, i cili do të humbiste gjithçka nëse do të zbulohej pasioni i tij për Hwa-n. -yeon. Kur intrigat politike fillojnë të ndërthuren me fatin e trekëndëshit të dashurisë që ka lindur, pallati kthehet dalëngadalë në një ferr, një hapësirë ​​klaustrofobike pasionesh dhe obsesionesh nga e cila është e vështirë të shpëtosh ende gjallë.

The Concubine (2012) me Titra Shqip
The Concubine (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal 후궁: 제왕의 첩
Vlerësimi IMDb 6.1 1,970 vota
Vlerësimi TMDb 5.9 61 vota

Regjizori

Kim Dae-seung
Regjizori

Aktorët

Kim Dong-wook isGrand Prince Seong-Won
Grand Prince Seong-Won
Kim Min-jun isKwon-yoo / Choong-young
Kwon-yoo / Choong-young
Park Ji-young isKing's mother
King's mother
Cho Eun-ji isGeum-ok
Geum-ok
Lee Kyung-young isChief eunuch
Chief eunuch
Ahn Suk-hwan isHwayeon's father
Hwayeon's father
Park Chul-min isMedicinal Eunuch
Medicinal Eunuch
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Palmer (2021)
Borgman (2013) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Malcolm X (1992) me Titra Shqip
Locked Down 2021
Petite Maman (2021) me Titra Shqip
Girls from Dubai (2021) me Titra Shqip
In the Forests of Siberia (2016) me Titra Shqip
Anything’s Possible (2022) me Titra Shqip
Make It Happen 2008
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
Knowing (2009) me Titra Shqip