Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Company Men (2010) me Titra Shqip

The Company Men (2010) me Titra Shqip

Në Amerikë, ne japim jetën tonë për punët tona. Është koha për t'i kthyer ato.Oct. 21, 2010USA104 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bobby Walker jeton ëndrrën proverbiale amerikane: punë e shkëlqyer, familje e bukur, Porsche me shkëlqim në garazh. Kur zvogëlimi i korporatës e lë atë dhe dy kolegë të tij pa punë, të tre burrat detyrohen të ripërcaktojnë jetën e tyre si burra, bashkëshortë dhe baballarë.

The Company Men (2010) me Titra Shqip
The Company Men (2010) me Titra Shqip
The Company Men (2010) me Titra Shqip
The Company Men (2010) me Titra Shqip
The Company Men (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Company Men
Vlerësimi IMDb 6.7 45,541 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 566 vota

Regjizori

John Wells
Regjizori

Aktorët

Ben Affleck isBobby Walker
Bobby Walker
Tommy Lee Jones isGene McClary
Gene McClary
Chris Cooper isPhil Woodward
Phil Woodward
Kevin Costner isJack Dolan
Jack Dolan
Maria Bello isSally Wilcox
Sally Wilcox
Rosemarie DeWitt isMaggie Walker
Maggie Walker
Craig T. Nelson isConal Doherty
Conal Doherty
Tom Kemp isConal Doherty
Conal Doherty
Nancy Villone isDiane Lindstrom
Diane Lindstrom
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Martesa aka The Marriage (2017) Film Shqiptar
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
Borgman (2013) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip
Merantau (2009) me Titra Shqip
My Son (2021) me Titra Shqip
Narco Sub 2021
The King’s Daughter (2022) me Titra Shqip
Last Summer (2021) me Titra Shqip
Skin Trade (2014) me Titra Shqip
Drastic Measures (2019) me Titra Shqip
The Worst Person in the World (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit