Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1695 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Commando (2022) me Titra Shqip

The Commando (2022) me Titra Shqip

Vetëm një do të mbijetojë.Jan. 07, 2022USA93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

James Baker, një agjent i DEA, vuan nga PTSD dhe kthehet në shtëpi pas një misioni të dështuar. Menjëherë pas mbërritjes së tij, ai e gjen veten që duhet të mbrojë familjen e tij nga një bastisje shtëpie e udhëhequr nga ish-i burgosuri Johnny, duke kërkuar se ku janë fshehur miliona dollarë në shtëpinë e Bakers.

The Commando (2022) me Titra Shqip
The Commando (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Commando
Vlerësimi IMDb 3.6 17 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 11 vota

Regjizori

Philip Tan
Regjizori

Aktorët

Jeff Fahey isSheriff Alexander
Sheriff Alexander
James Chalke isParole Officer Davis
Parole Officer Davis
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery (2021) me Titra Shqip
SAS: Red Notice 2021
Love Object (2003) me Titra Shqip
Vendetta (2022) me Titra Shqip
The Kindred (2021) me Titra Shqip
Shkembimi (2021) Film Shqiptar
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
The Purge: Election Year (2016) me Titra Shqip
First Date (2021) me Titra Shqip
The Stanford Prison Experiment (2015) me Titra Shqip
The Thing (2011) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip