Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Claus Family (2020) me Titra Shqip

The Claus Family (2020) me Titra Shqip

Dec. 07, 2020BE96 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur gjyshi i tij sëmuret befas, Jules që urren festat mëson për trashëgiminë magjike të familjes së tij dhe kupton se ai është e vetmja shpresë për të shpëtuar Krishtlindjet.

The Claus Family (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal De Familie Claus
Vlerësimi IMDb 5.6 1,109 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 41 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Luis and the Aliens (2018) me Titra Shqip
The Soccer Football Movie (2022) me Titra Shqip
Marmaduke (2022) me Titra Shqip
The Time of Love (2007) me Titra Shqip
A Stork’s Journey (2017) me Dublim Shqip
Xico’s Journey (2020) me Titra Shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
Parallel 2021 me Titra Shqip
Black Adam (2022) me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Maleficent (2014) me Titra Shqip
Baby’s Day Out (1994) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit