Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 126 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip

The Case for Christ (2017) me Titra Shqip

Apr. 07, 2017USA112 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bazuar në historinë e vërtetë të një gazetari investigativ të vlerësuar me çmime – dhe ateist i shpallur – i cili zbaton aftësitë e tij gazetareske dhe ligjore të zhvilluara për të hedhur poshtë besimin e ri të krishterë të gruas së tij… me rezultate të papritura, që ndryshojnë jetën.

The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
The Case for Christ (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Case for Christ
Vlerësimi IMDb 6.2 9,143 vota
Vlerësimi TMDb 6.86 215 vota

Regjizori

Jon Gunn
Regjizori

Aktorët

Mike Vogel isLee Strobel
Lee Strobel
Erika Christensen isLeslie Strobel
Leslie Strobel
Faye Dunaway isDr. Roberta Waters
Dr. Roberta Waters
Robert Forster isWalter Strobel
Walter Strobel
Frankie Faison isJoe Dubois
Joe Dubois
Mike Pniewski isKenny London
Kenny London
Tom Nowicki isDr. Alexander Metherell
Dr. Alexander Metherell
Michael H. Cole isDr. Gary Habermas
Dr. Gary Habermas
Rus Blackwell isDr. William Craig
Dr. William Craig
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
Partisan (2015) me Titra Shqip
Bajirao Mastani (2015) me Titra Shqip
Paparazzi (2004) me Titra Shqip
Miracle: Letters to the President (2021) me Titra Shqip
La Soga: Salvation (2022) me Titra Shqip
The Last King of Scotland 2006 me Titra Shqip
Downton Abbey: A New Era (2022) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
A Beautiful Mind (2001) me Titra Shqip
Cake (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit