Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 386 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip

The Burning Sea (2021) me Titra Shqip

Fatkeqësia më e madhe na pret.Oct. 29, 2021NO104 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Një platformë nafte bie në mënyrë dramatike në bregdetin norvegjez dhe studiuesit përpiqen të zbulojnë se çfarë ndodhi kur kuptojnë se ky është vetëm fillimi i diçkaje edhe më serioze.

The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Nordsjøen
Vlerësimi IMDb 6.3 1,725 vota
Vlerësimi TMDb 7 25 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Headhunters (2011) me Titra Shqip
Blood Orange (2016) me Titra Shqip
Elizabeth: The Golden Age (2007) me Titra Shqip
Hard Candy 2005
Young & Beautiful (2013) me Titra Shqip
A Hard Day (2014) me Titra Shqip
Riding With Sugar (2020)
V/H/S: Viral (2014) me Titra Shqip
Dark Web: Cicada 3301 (2021) me Titra Shqip
John Doe: Vigilante (2014) me Titra Shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2018) me Titra Shqip
Underworld: Rise of the Lycans (2009) me Titra Shqip