Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Bunker Game (2022) me Titra Shqip

The Bunker Game (2022) me Titra Shqip

Feb. 24, 2022France92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Laura, 25 vjeç, është një aktore në një L.A.R.P. Lojë (Live Action Role Playing), ku pjesëmarrësit luajnë të mbijetuarit e një lufte atomike që jetojnë nën tokë në një bunker të mbyllur. Pas disa aksidenteve misterioze, loja ndërpritet dhe lojtarët largohen nga bunkeri, ndërsa stafi mbetet prapa për të hetuar zhdukjen e Gregut, organizatorit të lojës. Ata së shpejti e gjejnë veten të bllokuar brenda dhe në rrezik ndërsa fillojnë të vdesin në mënyra misterioze dhe grupi kupton se dikush ose diçka paranormale po luan një lojë të shtrembëruar me ta, e cila shpejt zhytet në një luftë të tmerrshme për mbijetesë.

The Bunker Game (2022) me Titra Shqip
The Bunker Game (2022) me Titra Shqip
The Bunker Game (2022) me Titra Shqip
The Bunker Game (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Bunker Game
Vlerësimi IMDb 3.7 1,714 vota
Vlerësimi TMDb 4.569 29 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
Playing God (2021) me Titra Shqip
Last Shoot Out (2021) me Titra Shqip
Meander (2021) me Titra Shqip
Lightning Bug (2004) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Sniper: Legacy 2014
Flag Day (2021) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Wanted (2008) me Titra Shqip