Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 604 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip

The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip

Linjat mund të na ndajnë, por shpresa do të na bashkojë.May. 07, 2008United Kingdom94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bruno është një djalë 8-vjeçar që jeton një jetë komode në Berlin gjatë Luftës së Dytë Botërore. Babai i tij është një oficer i lartë nazist dhe lufta dhe tmerret e saj janë larg jetës së djalit të tij. Megjithatë, gjërat ndryshojnë kur babai transferohet në komandën e një kampi përqendrimi, duke e detyruar familjen ta ndjekë atë. Bruno nuk e ka idenë se çfarë lloj vendi është ky dhe mësohet ta mendojë si një fermë, edhe nëse nuk shpjegon pse të gjithë veshin ato pizhame të çuditshme me vija. Më pas një ditë ai takon një fëmijë si ai, Shmuelin, një i burgosur në kamp përqendrimi, me të cilin lidh një miqësi të fshehtë.

The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip
The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip
The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip
The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip
The Boy in the Striped Pyjamas (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Boy in the Striped Pyjamas
Vlerësimi IMDb 7.8 204,439 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 5,525 vota

Regjizori

Mark Herman
Regjizori

Aktorët

Asa Butterfield isBruno Hoess
Bruno Hoess
Vera Farmiga isElsa Hoess
Elsa Hoess
David Thewlis isRalf Hoess
Ralf Hoess
Rupert Friend isLieutenant Kurt Kotler
Lieutenant Kurt Kotler
Sheila Hancock isGrandma Nathalie
Grandma Nathalie
Amber Beattie isGretel Hoess
Gretel Hoess
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stoker (2013) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Dasvi (2022) me Titra Shqip
Adventures of a Mathematician (2021) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Barbershop 2002
Lolita (1997) me Titra Shqip
Cities of Last Things (2018) me Titra Shqip
Apocalypse Now (1979) me Titra Shqip
Operation Mincemeat (2022) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Athena (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit