Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip

The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip

Merrni simitet tuaja në kinema.May. 26, 2022USA102 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një kanal ujësjellësi i këputur krijon një gropë të madhe pikërisht përballë Bob’s Burgers, ajo bllokon hyrjen për një kohë të pacaktuar dhe shkatërron planet e Belchers për një verë të suksesshme. Ndërsa Bob dhe Linda luftojnë për të mbajtur biznesin në këmbë, fëmijët përpiqen të zgjidhin një mister që mund të shpëtojë restorantin e familjes së tyre. Ndërsa rreziqet rriten, këta të pafuqishëm ndihmojnë njëri-tjetrin të gjejnë shpresë dhe të luftojnë për t’u rikthyer pas banakut, aty ku i përkasin.

The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Bob's Burgers Movie
Vlerësimi IMDb 7.1 11,066 vota
Vlerësimi TMDb 7.131 103 vota

Regjizori

Aktorët

H. Jon Benjamin isBob Belcher / Jimmy Jr. / Ms. Labonz (voice)
Bob Belcher / Jimmy Jr. / Ms. Labonz (voice)
Kristen Schaal isLouise Belcher (voice)
Louise Belcher (voice)
John Roberts isLinda Belcher / Jocelyn (voice)
Linda Belcher / Jocelyn (voice)
Dan Mintz isTina Belcher (voice)
Tina Belcher (voice)
Eugene Mirman isGene Belcher (voice)
Gene Belcher (voice)
Larry Murphy isTeddy (voice)
Teddy (voice)
Kevin Kline isCalvin Fischoeder (voice)
Calvin Fischoeder (voice)
Zach Galifianakis isFelix Fischoeder (voice)
Felix Fischoeder (voice)
David Wain isGrover Fischoeder (voice)
Grover Fischoeder (voice)
Gary Cole isSgt. Bosco (voice)
Sgt. Bosco (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Matchstick Men (2003) me Titra Shqip
Under the Amalfi Sun (2022) me Titra Shqip
Arn: The Knight Templar (2007) me Titra Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
The Beta Test (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Black Friday (2021) me Titra Shqip
A Cinderella Story (2004) me Titra Shqip
Live Is Life (2022) me Titra Shqip
Barbershop 2: Back in Business 2004
Ghostbusters: Afterlife (2021) me Titra Shqip