Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Blood of Wolves (2018) me Titra Shqip

The Blood of Wolves (2018) me Titra Shqip

May. 12, 2018Japan126 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndodhet në vitin 1988 në Hiroshima, Japoni, përpara miratimit të ligjit kundër krimit të organizuar. Ekziston një thashethem se detektivi Shogo Ogami ka lidhje me yakuzën. Ai është në partneritet me detektivin Shuichi Hioka dhe ata hetojnë një rast të personit të zhdukur që përfshin një punonjës të një kompanie financiare. Konfliktet midis grupeve kundërshtare të yakuza bëhen më serioze.

The Blood of Wolves (2018) me Titra Shqip
The Blood of Wolves (2018) me Titra Shqip
The Blood of Wolves (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal 孤狼の血
Vlerësimi IMDb 6.9 1,138 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 13 vota

Regjizori

Aktorët

Koji Yakusho isShogo Ogami
Shogo Ogami
Tori Matsuzaka isShuichi Hioka
Shuichi Hioka
Yoko Maki isRikako Takagi
Rikako Takagi
Kenichi Takitoh isDaisuke Saga
Daisuke Saga
Takuma Otoo isShigeru Yoshida
Shigeru Yoshida
Joey Iwanaga isDaiki Zenda
Daiki Zenda
Junko Abe isMomoko Okada
Momoko Okada
Yosuke Eguchi isMoritaka Ichinose
Moritaka Ichinose
Gorō Ibuki isKenji Otani
Kenji Otani
Hajime Inoue isTsuneo Iwamoto
Tsuneo Iwamoto
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Adventures of Anais Nin (2015) me Titra Shqip
Captive (2015) me Titra Shqip
Chandigarh Kare Aashiqui (2021) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
Franklyn (2008) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
Operation Chromite (2016) me Titra Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Suburra (2015)
Punisher: War Zone (2008) me Titra Shqip
Crash 2005