Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Blind Side (2009) me Titra Shqip

The Blind Side (2009) me Titra Shqip

Bazuar në historinë e jashtëzakonshme të vërtetëNov. 20, 2009USA129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ai midis Michael Oher (Quinton Aaron) dhe Touhys është një takim i destinuar për të ndryshuar jetën e tyre përgjithmonë: ai është një afro-amerikan i ri i pastrehë, familja e tij, e bardhë dhe e mesme, e gatshme për ta birësuar. Djali gjen dashurinë, shansin për t’u bërë i kulturuar dhe mundësinë e madhe për të luajtur në një ekip futbolli dhe për t’u bërë kampion. Touhys, në këmbim, do të jenë në gjendje të gjejnë veten.

The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
The Blind Side (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Blind Side
Vlerësimi IMDb 7.6 305,745 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 4,605 vota

Regjizori

Aktorët

Sandra Bullock isLeigh Anne Tuohy
Leigh Anne Tuohy
Tim McGraw isSean Tuohy
Sean Tuohy
Quinton Aaron isMichael Oher
Michael Oher
Jae Head isS.J. Tuohy
S.J. Tuohy
Lily Collins isCollins Tuohy
Collins Tuohy
Ray McKinnon isCoach Cotton
Coach Cotton
Kim Dickens isMrs. Boswell
Mrs. Boswell
Adriane Lenox isDenise Oher
Denise Oher
Kathy Bates isMiss Sue
Miss Sue
Catherine Dyer isMrs. Smith
Mrs. Smith
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Those Who Wish Me Dead (2021)
Music (2021) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Agnes (2021) me Titra Shqip
The Penitent Thief (2021) me Titra Shqip
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
The Next 365 Days (2022) me Titra Shqip
Fierce People (2005) me Titra Shqip