Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 945 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Black Phone (2022) me Titra Shqip

The Black Phone (2022) me Titra Shqip

Asnjëherë mos flisni me të huajt.Jun. 22, 2022USA103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Finney Shaw, një djalë i turpshëm, por i zgjuar 13-vjeçar, rrëmbehet nga një vrasës sadist dhe bllokohet në një bodrum të papërshkueshëm nga zëri, ku të bërtiturit nuk ka shumë dobi. Kur një telefon i shkëputur në mur fillon të ziejë, Finney zbulon se ai mund të dëgjojë zërat e viktimave të mëparshme të vrasësit. Dhe ata janë të vendosur të sigurohen që ajo që u ndodhi atyre të mos i ndodhë Finney-t.

The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
The Black Phone (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Black Phone
Vlerësimi IMDb 7.3 24,999 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 488 vota

Regjizori

Aktorët

Mason Thames isFinney Shaw
Finney Shaw
Ethan Hawke isThe Grabber
The Grabber
Jeremy Davies isTerrence Shaw
Terrence Shaw
E. Roger Mitchell isDetective Wright
Detective Wright
Troy Rudeseal isDetective Miller
Detective Miller
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Dark Summer (2015) me Titra Shqip
Let Us Prey (2014) me Titra Shqip
F9 (2021) me Titra Shqip
Sin Eater (2022) me Titra Shqip
The Unforgivable (2021) me Titra Shqip
Fib the Truth (2021) me Titra Shqip
13 Minutes (2021) me Titra Shqip
Zombie Driftwood (2010) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
Restless (2022) me Titra Shqip