Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip

The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip

Kohët ndryshojnë. Miqësia jo.Nov. 15, 2013USA123 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur miqtë e kolegjit ribashkohen pas 15 vitesh gjatë festave të Krishtlindjeve, ata zbulojnë se sa e lehtë është që rivalitetet dhe romancat e harruara të rindezin prej kohësh.

The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip
The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip
The Best Man Holiday (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Best Man Holiday
Vlerësimi IMDb 6.6 15,811 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 218 vota

Regjizori

Aktorët

Harold Perrineau isJulian Murch
Julian Murch
Morris Chestnut isLance Sullivan
Lance Sullivan
Taye Diggs isHarper Stewart
Harper Stewart
Nia Long isJordan Armstrong
Jordan Armstrong
Monica Calhoun isMia Morgan
Mia Morgan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Moxie 2021
Gintama: The Very Final (2021) me Titra Shqip
Senior Moment 2021
Uncle Vanya (2020) me Titra Shqip
40 Years Young (2022) me Titra Shqip
The Mitchells vs. The Machines 2021
Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Year One (2009) me Titra Shqip
Extract (2009) me Titra Shqip
Dumb and Dumber To (2014) me Titra Shqip
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip