Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 307 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.re
  • Server 2voe.sx
  • Server 3mixdrop.sx
  • Server 4fcom
The Beast 2020

The Beast 2020

Nov. 27, 2020Italy90 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Leonida Riva (Fabrizio Gifuni) është një veteran i errët dhe i vetmuar i luftës, me një të kaluar si Kapiten i Parë në Forcat Speciale të Ushtrisë. Jeta dhe puna e kanë çuar Rivain gjithnjë e më larg familjes. Djali i tij i madh, Mattia, nuk e ka falur kurrë, ndërsa vajza e tij Teresa e adhuron atë pa kushte. Por një ngjarje tragjike do ta detyrojë Leonidas të shndërrohet përsëri në diçka që ai besonte se ishte varrosur në të kaluarën e tij.

The Beast 2020
The Beast 2020
The Beast 2020
Titulli origjinal La Belva
Vlerësimi IMDb 5.2 3,717 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 207 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip
The White Storm (2013) me Titra Shqip
Return to Sender (2015) me Titra Shqip
Double Threat (2022) me Titra Shqip
American Ninja (1985) me Titra Shqip
Killing Them Softly (2012) me Titra Shqip
The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip
Blitz (2011) me Titra Shqip
Troll (2022) me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip
The Runner (2022) me Titra Shqip