Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 413 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip

The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip

Sep. 30, 2021China176 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lufta Koreane, dimër 1950. Në zonën e ngrirë dhe me borë të liqenit të Changjinit, do të nisë një betejë e përgjakshme midis trupave elitare të Shteteve të Bashkuara dhe Kinës.

The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
The Battle at Lake Changjin (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 长津湖
Vlerësimi IMDb 5.2 2,217 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 20 vota

Regjizori

Chen Kaige
Regjizori

Aktorët

Wu Jing is伍千里
伍千里
Jackson Yee is伍万里
伍万里
Duan Yihong is谈子为
谈子为
Yawen Zhu is梅生
梅生
Jerry Lee is余从戎
余从戎
Zhang Hanyu is宋时轮
宋时轮
Hu Jun is雷公 / 雷睢生
雷公 / 雷睢生
Elvis Han is平河
平河
Li Mincheng is柯大川
柯大川
Oho Ou is杨根思
杨根思
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Clean (2022) me Titra Shqip
Ray Donovan: The Movie (2022) me Titra Shqip
Choose or Die (2022) me Titra Shqip
Turbo Cola (2022) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Mystic River (2003) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Staying Alive (1983) me Titra Shqip
The King of Comedy (1982) me Titra Shqip
House of Gucci (2021) me Titra Shqip
Samurai Pirates (2013) me Titra Shqip