Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 940 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Bad Seed Returns (2022) me Titra Shqip

The Bad Seed Returns (2022) me Titra Shqip

Sep. 05, 2022CanadaTV-14
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Disa vite pasi ngjarjet vrasëse të filmit të parë lanë të atin të vdekur, Ema tani po jeton me tezen e saj Angela dhe po kalon shkollën e mesme. I shoqi i Anxhelës fillon të dyshojë se Ema mund të mos jetë aq e pafajshme sa duket dhe i sugjeron ta dërgojnë në shkollë me konvikt. Ndërkohë, një vajzë e re në shkollë duket se i njeh sekretet e Emës, duke i lënë Emës zgjidhje tjetër veçse të rrëshqasë në mënyrat e saj të vjetra dhe të kujdeset për armiqtë e saj me çdo mjet të nevojshëm.

The Bad Seed Returns (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Bad Seed Returns
Vlerësimi IMDb 7.2 26 vota
Vlerësimi TMDb 10 1 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Like Father (2018) me Titra Shqip
Blade II (2002) me Titra Shqip
Woodlawn (2015) me Titra Shqip
West Side Story (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
Eye of the Dolphin (2007) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
Savage 2019
Mirrors 2 (2010) me Titra Shqip
10 Tricks (2022) me Titra Shqip
The Invitation (2022) me Titra Shqip
Our Lady of San Juan, Four Centuries of Miracles (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit