Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 356 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip

The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip

Çdo trup ka një sekret.Dec. 21, 2016United Kingdom86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur trupi i brutalizuar i një gruaje të panjohur zbulohet në një qytet të vogël në Virxhinia, ngjarje të tmerrshme dhe të pashpjegueshme fillojnë të ndjekin pronarët e morgut të porositur për të kryer autopsinë. Patologu Tommy Tilden dhe djali Austin shumë shpejt zbulojnë prova të teknikave të torturave nga ditët e gjuetisë së shtrigave në trup. Të bllokuar nga një stuhi e çuditshme, babai dhe djali do të detyrohen të luftojnë kundër tmerreve që transmetohen nga trupi i viktimës.

The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
The Autopsy of Jane Doe (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Autopsy of Jane Doe
Vlerësimi IMDb 6.8 103,710 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 2,987 vota

Regjizori

Aktorët

Emile Hirsch isAustin Tilden
Austin Tilden
Brian Cox isTommy Tilden
Tommy Tilden
Michael McElhatton isSheriff Sheldon
Sheriff Sheldon
Parker Sawyers isOfficer Cole
Officer Cole
Jane Perry isLieutenant Wade
Lieutenant Wade
Mark Phoenix isLouis Tannis
Louis Tannis
Mary Duddy isIrene Daniels
Irene Daniels
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hollow Man II 2006 me Titra Shqip
Restart The Earth (2021) me Titra Shqip
Wrong Place, Wrong Time 2021
Paycheck (2003) me Titra Shqip
Now You See Me 2 (2016) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)
Planet Terror (2007) me Titra Shqip
Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)
Songbird (2020)
Saw II (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit