Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 269 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip

The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip

Ata i shpëtuan ferrit... dhe tani duhet ta vërtetojnëMar. 18, 2021Czech Republic95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fredi dhe Walter janë dy hebrenj të rinj polakë që deportohen në Aushvic në vitin 1942. Më 10 prill 1944, pas një planifikimi të përpiktë dhe me ndihmën e shokëve të burgosur, të dy arrijnë të arratisen. Me synimin për të qëndruar gjallë, të rraskapitur dhe të plagosur, ata arrijnë të bëjnë rrugën nëpër male dhe me mbështetjen e takimeve të rastësishme dhe fatlume kalojnë kufirin dhe rendin drejt Rezistencës dhe Kryqit të Kuq. Kështu ata kanë mundësinë të përpilojnë një raport të detajuar mbi gjenocidin që po ndodh në kamp. Megjithatë, propaganda naziste dhe marrëdhëniet ende të mira ndërkombëtare të Gjermanisë e bëjnë rrëfimin e tyre të duket shumë zemërthyes për të qenë i besueshëm.

The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip
The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip
The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Správa
Vlerësimi IMDb 6.5 900 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 14 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Diet of Sex (2014) me Titra Shqip
The Red Ghost (2021) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
River (2021) me Titra Shqip
Love, Simon (2018) me Titra Shqip
Jockey (2021) me Titra Shqip
Last Orders (2001) me Titra Shqip
The Midnight Sky 2020
A Perfect Man (2015) me Titra Shqip
Funny Face (2021) me Titra Shqip
Blue Bayou (2021) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007