Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2687 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Ages of Lulu (1990) me Titra Shqip

The Ages of Lulu (1990) me Titra Shqip

Një zgjim seksual përvëlues spanjoll.Dec. 03, 1990Spain95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pesëmbëdhjetë vjeçarja Lulu nuk ka njohur asnjëherë dashuri nga familja e saj. Por kur ajo shkon në një koncert rock me Pablon, një mik i familjes, ai e prezanton Lulu me përvojën e saj të parë seksuale. Vite më vonë, Pablo dhe Lulu janë martuar; Pablo ka krijuar një botë të mbrojtur, private për Lulu, në të cilën asgjë nuk ndërhyn. Megjithatë, Lulu lodhet nga ekzistenca e saj e izoluar dhe fillon të rrijë në bare, duke kërkuar emocione dhe rrezik mëkëmbës.

The Ages of Lulu (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Las edades de Lulú
Vlerësimi IMDb 5.6 3,728 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 162 vota
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Breathe In (2013) me Titra Shqip
Tune in for Love (2019) me Titra Shqip
The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
This Is Not a War Story (2021) me Titra Shqip
Homebound (2022) me Titra Shqip
The Woman Who Ran (2020) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Fatal Attraction (1987) me Titra Shqip
Rare Beasts (2021) me Titra Shqip
Thirteen Lives (2022) me Titra Shqip
Ted K (2022) me Titra Shqip
I’m Your Woman 2020 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit