Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbchill.com
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip

The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip

Infiltroni dhe mashtroni.Sep. 07, 2016South Korea140 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Vendosur në fund të viteve 1920, Epoka e Hijeve ndjek lojën mace-miu që shpaloset midis një grupi luftëtarësh të rezistencës që përpiqen të sjellin eksploziv nga Shangai për të shkatërruar objektet kryesore japoneze në Seul, dhe agjentët japonezë që përpiqen t’i ndalojnë ata.

The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal 밀정
Vlerësimi IMDb 7.1 10,299 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 273 vota

Regjizori

Kim Jee-woon
Regjizori

Aktorët

Song Kang-ho isLee Jung-chool
Lee Jung-chool
Gong Yoo isKim Woo-jin
Kim Woo-jin
Han Ji-min isYun Gye-soon
Yun Gye-soon
Um Tae-goo isHashimoto
Hashimoto
Shin Sung-rok isJo Hwe-ryung
Jo Hwe-ryung
Lee Byung-hun isJung Chae-san
Jung Chae-san
Park Hee-soon isKim Jang-ok
Kim Jang-ok
Heo Sung-tae isHa Il-soo
Ha Il-soo
Kim Dong-young isHeo Chul-joo
Heo Chul-joo
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

L.A. Confidential (1997) me Titra Shqip
Lord of the Streets (2022) me Titra Shqip
Terror on the Prairie (2022) me Titra Shqip
Wind River (2017) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
Ode To My Father (2014) me Titra Shqip
Barbershop: The Next Cut 2016
Together Together (2021) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Derailed (2002) me Titra Shqip
The Kid (1921) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip