Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 264 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip

The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip

Këtë vit, zbuloni se sa larg do t'ju çojë aventura.Oct. 26, 2011United States107 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tintin (Jamie Bell), një reporter i ri hetues gjithmonë në shoqërinë e qenit Milou, është i hipnotizuar nga përralla fantastike e Kapitenit Haddock (Andy Serkis). Burri i tregon atij për një thesar të vjetër dhe misterioz të mbajtur brenda një anijeje, e cila i përkiste një prej paraardhësve të tij dhe u zhduk katër shekuj më parë pas sulmit të piratit të tmerrshëm Rackam the Red. Të dy vendosin të shkojnë në gjurmët e varkës, e cila është gjithashtu objekt interesi i dy detektivëve të çuditshëm binjakë Thompson dhe manjatit djallëzor Ivan Ivanovitch Sakharine (Daniel Craig).

The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip
The Adventures of Tintin (2011) me Dublim Shqip
Titulli origjinal The Adventures of Tintin
Vlerësimi IMDb 7.3 220,009 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 4,199 vota

Regjizori

Aktorët

Jamie Bell isTintin (voice)
Tintin (voice)
Daniel Craig isSakharine / Red Rackham (voice)
Sakharine / Red Rackham (voice)
Andy Serkis isCaptain Haddock / Sir Francis Haddock (voice)
Captain Haddock / Sir Francis Haddock (voice)
Nick Frost isThomson (voice)
Thomson (voice)
Simon Pegg isThompson (voice)
Thompson (voice)
Cary Elwes isPilot (voice)
Pilot (voice)
Tony Curran isLt. Delcourt (voice)
Lt. Delcourt (voice)
Toby Jones isSilk (voice)
Silk (voice)
Daniel Mays isAllan / Pirate Flunky #1 (voice)
Allan / Pirate Flunky #1 (voice)
Sebastian Roché isPedro / 1st Mate (voice)
Pedro / 1st Mate (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Overnight (2015) me Titra Shqip
Spectre (2015) me Titra Shqip
Transporter 3 (2008) me Titra Shqip
Extinct (2021) me Titra Shqip
Kung Fu Panda (2008) me Dublim Shqip
Turning Red (2022) me Titra Shqip
Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Monster Family 2 (2021) me Titra Shqip
Seoul Vibe (2022) me Titra Shqip
Mosley (2019) me Titra Shqip
Aiyai: Wrathful Soul (2020) me Titra Shqip
Wrongfully Accused (1998) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit