Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 789 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Adventures of Maid Marian (2022) me Titra Shqip

The Adventures of Maid Marian (2022) me Titra Shqip

Kjo është historia e saj.Mar. 28, 2022UnknownNot Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Të gjithë i dinë historitë e Robin Hood dhe Maid Marian, por kjo është historia e asaj që ndodh më pas. Nga hijet, një legjendë kthehet për të shpëtuar popullin e saj nga tirania e Sherifit të turpëruar të Nottingham. Robin Hood mbetet në luftë dhe Marian duhet të vërë në provë aftësitë e saj luftarake, duke krijuar një përrallë të re që do të shpallet gjatë gjithë epokave.

The Adventures of Maid Marian (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Adventures of Maid Marian
Vlerësimi IMDb 4.4 22 vota
Vlerësimi TMDb 3.7 3 vota

Regjizori

Bill Thomas
Regjizori

Aktorët

Bob Cryer isThe Sherriff of Nottingham
The Sherriff of Nottingham
Harry Harrold isFriar Tuck
Friar Tuck
Jennifer Matter isPrioress Elizabeth
Prioress Elizabeth
Lainy Boyle isSister Agnes
Sister Agnes
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Bourne Identity 2002
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Fistful of Vengeance (2022) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Sherlock Holmes 3 2021
The Wolverine 2013
The Vindicator (2020)
Face of Terror (2004) me Titra Shqip
Skënderbeu aka The Great Warrior Skanderbeg (1953) Film Shqiptar
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit