Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
The Absent One (2014) me Titra Shqip

The Absent One (2014) me Titra Shqip

Oct. 02, 2014Denmark116 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Danimarkë, 2014. Një ish-oficer policie i kërkon Carl Mørck, kreut të Departamentit Q, të zbulojë se kush i vrau brutalisht binjakët e tij të vegjël në vitin 1994. Edhe pse një banor vendas rrëfeu dhe u dënua për vrasje, Carl dhe partneri i tij Assad shpejt e kuptojnë se ka diçka në zgjidhjen e çështjes që është tmerrësisht e gabuar.

The Absent One (2014) me Titra Shqip
The Absent One (2014) me Titra Shqip
The Absent One (2014) me Titra Shqip
The Absent One (2014) me Titra Shqip
The Absent One (2014) me Titra Shqip
The Absent One (2014) me Titra Shqip
The Absent One (2014) me Titra Shqip
The Absent One (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Fasandræberne
Vlerësimi IMDb 7.1 24,053 vota
Vlerësimi TMDb 7.066 515 vota

Regjizori

Aktorët

Nikolaj Lie Kaas isCarl Mørck
Carl Mørck
Fares Fares isHafez el-Assad
Hafez el-Assad
Pilou Asbæk isDitlev Pram
Ditlev Pram
David Dencik isUlrik Dybbøl
Ulrik Dybbøl
Danica Ćurčić isKirsten Marie 'Kimmie' Lassen
Kirsten Marie 'Kimmie' Lassen
Marco Ilsø isYoung Ditlev
Young Ditlev
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Spectral (2016) me Titra Shqip
Stretch (2014) me Titra Shqip
Stillwater (2021) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
State of Grace (1990) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995) me Titra Shqip
The God Committee (2021) me Titra Shqip
The Expendables 2 (2012) me Titra Shqip
The Upper Hand (1966) me Titra Shqip
Ditched (2021) me Titra Shqip
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit