Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1134 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The 355 (2022) me Titra Shqip

The 355 (2022) me Titra Shqip

Jan. 07, 2022ChinaPG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Pesë spiune ndërkombëtarë bashkohen duke kapërcyer mosmarrëveshjet dhe konfliktet për të parandaluar një organizatë të fuqishme që të marrë një armë të rrezikshme. Gjatë rrugës, pesë gratë do të bëhen shoqëruese dhe mike, duke formuar një grup të ri, emri i koduar i të cilit është 355, i njëjti i adoptuar nga spiunja e parë femër gjatë Revolucionit Amerikan.

The 355 (2022) me Titra Shqip
The 355 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The 355
Vlerësimi IMDb 7.8 13,877 vota

Regjizori

Simon Kinberg
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Beast 2020
The Matrix (1999) me Titra Shqip
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
The Flash (2022) me Titra Shqip
The Desperate Hour (2022) me Titra Shqip
Cry Wolf (2005) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Maneater (2022) me Titra Shqip
Lust, Caution (2007) me Titra Shqip
Tides (2021) me Titra Shqip
Bad Samaritan (2018) me Titra Shqip
Cross the Line (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit