Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The 11th Commandment (1986) me Titra Shqip

The 11th Commandment (1986) me Titra Shqip

Mar. 25, 1986USA84 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një psiko vrasës shpërthen nga një spital psikiatrik dhe shkon pas xhaxhait të tij të pasur që vrau babanë dhe përdhunoi nënën e tij.

The 11th Commandment (1986) me Titra Shqip
Titulli origjinal The 11th Commandment
Vlerësimi IMDb 3.7 243 vota
Vlerësimi TMDb 3.9 7 vota

Regjizori

Philip Marcus
Regjizori

Aktorët

Bernard White isRobert Knight
Robert Knight
Marilyn Hassett isJoanne Knight
Joanne Knight
Dick Sargent isCharles Knight
Charles Knight
Greg Mullavey isRalph Davis
Ralph Davis
Thomas Ryan isLt. Chernoff
Lt. Chernoff
Steven Ford isTom Leary
Tom Leary
Lauren Woodland isDeborah Knight
Deborah Knight
James Avery isAttendant
Attendant
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Hater (2020)
The 8th Night (2021) me Titra Shqip
Demonic (2021) me Titra Shqip
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Borgman (2013) me Titra Shqip
Bullet Head (2017) me Titra Shqip
Agent Revelation (2021)
Last Survivors (2022) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Moloch (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit