Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 818 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
That’s Amor (2022) me Titra Shqip

That’s Amor (2022) me Titra Shqip

Aug. 25, 2022Unknown96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi puna dhe marrëdhënia e saj shpërthejnë në të njëjtën ditë, Sofia fillon nga e para – dhe takon një kuzhinier spanjoll të guximshëm, i cili mund të jetë përbërësi që i mungon.

That’s Amor (2022) me Titra Shqip
That’s Amor (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal That's Amor
Vlerësimi IMDb 5.4 20 vota
Vlerësimi TMDb 4.75 8 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Studio 666 (2022) me Titra Shqip
West Side Story (2021) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip
Pagglait 2021
Om Shanti Om (2007) me Titra Shqip
Ghost 1990 me Titra Shqip
Femme Fatale (2002) me Titra Shqip
Spring (2014) me Titra Shqip
Out of Sight (1998) me Titra Shqip
The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica (2021) me Titra Shqip
Desire (2017) me Titra Shqip
Dogwashers (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit