Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 662 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Thar (2022) me Titra Shqip

Thar (2022) me Titra Shqip

May. 06, 2022India108 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një polic veteran sheh mundësinë për të provuar veten kur vrasja dhe komploti i tmerrshëm i torturave të një të huaji trondit muret e një qyteti të shkretë të përgjumur.

Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Thar (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal थार
Vlerësimi IMDb 6.2 2,406 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 7 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Revolver (2005)
Minions: The Rise of Gru (2022) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Open Grave (2013) me Titra Shqip
The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021) me Titra Shqip
True Memoirs of an International Assassin (2016) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Kickboxer 1989
Fighting For The Motherland 1162 (2020) me Titra Shqip
Spider-Man (2002) me Titra Shqip
All My Friends Are Dead (2020) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit