Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 427 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Tethered (2022) me Titra Shqip

Tethered (2022) me Titra Shqip

Çfarëdo që të bëni, mos e humbni litarin.Mar. 18, 2022USA88 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Milje larg qytetërimit, një adoleshent i verbër dhe gjahtari me të cilin miqësohet janë torturuar nga një krijesë misterioze që fshihet në pyll.

Tethered (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tethered
Vlerësimi IMDb 4.5 378 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 8 vota

Regjizori

Aktorët

Alexandra Paul isMother (Nidia)
Mother (Nidia)
Brody Bett isYoung Solomon
Young Solomon
Chris Demm isFather (Lucas)
Father (Lucas)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Death of a Telemarketer (2020) me Titra Shqip
Hounded (2022) me Titra Shqip
A Second Chance (2014) me Titra Shqip
Stuck Apart (2021)
Knight of Cups (2015) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
Stoker Hills (2022) me Titra Shqip
Golden Men (2019) me Titra Shqip
The Salvation (2014) me Titra Shqip
Natural Light (2021) me Titra Shqip
Obsessed (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit