Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 163 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip

Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip

Aug. 22, 2020USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Chase dhe Pam bashkohen me skuadrën e tifozëve të shkollës së mesme në mënyrë që të jenë trendi dhe të zbulojnë se ekipi është i infektuar me Vampirë.

Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Teenage Vampire
Vlerësimi IMDb 8.6 18 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Stoker (2013) me Titra Shqip
Rest Stop: Don’t Look Back (2008) me Titra Shqip
29th Street 1991 me Titra Shqip
Halloween (2018) me Titra Shqip
Motherly (2021) me Titra Shqip
The Deep Ones (2020) me Titra Shqip
The Curse of Bridge Hollow (2022) me Titra Shqip
Jeepers Creepers (2001) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Rush Hour 3 2007 me Titra Shqip
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
The Descent (2005) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit