Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 34 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Tammy (2014) me Titra Shqip

Tammy (2014) me Titra Shqip

Ajo doli në rrugë. Rruga u kundërpërgjigj.Jul. 02, 2014USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi humbi punën dhe mëson se i shoqi ka qenë i pabesë, një grua del në rrugë me gjyshen e saj profane dhe pijanec.

Tammy (2014) me Titra Shqip
Tammy (2014) me Titra Shqip
Tammy (2014) me Titra Shqip
Tammy (2014) me Titra Shqip
Tammy (2014) me Titra Shqip
Tammy (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tammy
Vlerësimi IMDb 4.9 52,287 vota
Vlerësimi TMDb 5.317 1,086 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pretty Woman (1990) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo 1999 me Titra Shqip
Ivy + Bean (2022) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Glorious (2022) me Titra Shqip
Dumb and Dumber To (2014) me Titra Shqip
Pagglait 2021
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
Sister Act (1992) me Titra Shqip
Better Nate Than Ever (2022) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Monster Trucks (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit