Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 104 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Tall Girl (2019) me Titra Shqip

Tall Girl (2019) me Titra Shqip

Kur nuk përshtateni, qëndroni në këmbëSep. 13, 2019USA101 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jodi, vajza më e gjatë në shkollën e saj të mesme, është ndjerë gjithmonë në siklet nën lëkurën e saj. Por pas vitesh e përkulur, duke u tallur dhe duke shmangur vëmendjen me çdo kusht, Jodi më në fund vendos të gjejë besimin për të qëndruar në këmbë.

Tall Girl (2019) me Titra Shqip
Tall Girl (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tall Girl
Vlerësimi IMDb 5.2 21,079 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 1,538 vota

Regjizori

Aktorët

Ava Michelle isJodi Kreyman
Jodi Kreyman
Sabrina Carpenter isHarper Kreyman
Harper Kreyman
Steve Zahn isRichie Kreyman
Richie Kreyman
Griffin Gluck isJack Dunkleman
Jack Dunkleman
Clara Wilsey isKimmy Sticher
Kimmy Sticher
Angela Kinsey isHelanie Kreyman
Helanie Kreyman
Bria Condon isKrystal Spitz
Krystal Spitz
Luke Eisner isStig Mohlin
Stig Mohlin
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Dot 2021 me Titra Shqip
Love’s Portrait (2022) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
Battle of the Year (2013) me Titra Shqip
Nymphomaniac: Vol. I (2013) me Titra Shqip
HollyBlood (2022) me Titra Shqip
Songbird (2020)
Pushkin: The Last Duel (2006) me Titra Shqip
Four Good Days (2021) me Titra Shqip
Fear of Rain 2021
Mean Girls (2004) me Titra Shqip
L’amour aux trousses (2005) me Titra Shqip