Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 512 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip

Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip

Rritja është një urdhër i gjatë.Feb. 11, 2022USA97 Min.TV-PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi Jodi Kreyman fiton popullaritet, komunikimet e saj të gabuara fillojnë të shkaktojnë përçarje me ata që e rrethojnë dhe tani ajo me të vërtetë duhet të “qëndrojë në këmbë”.

Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Tall Girl 2 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tall Girl 2
Vlerësimi IMDb 5 15 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 21 vota

Regjizori

Emily Ting
Regjizori

Aktorët

Ava Michelle isJodie Kreyman
Jodie Kreyman
Griffin Gluck isJack Dunkleman
Jack Dunkleman
Sabrina Carpenter isHarper Kreyman
Harper Kreyman
Clara Wilsey isKimmy Sticher
Kimmy Sticher
Angela Kinsey isHelanie Kreyman
Helanie Kreyman
Rico Paris isSchnipper
Schnipper
Luke Eisner isStig Mohlin
Stig Mohlin
Steve Zahn isRichie Kreyman
Richie Kreyman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Writer’s Odyssey 2021
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
Black Friday (2021) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996
The Orphanage (2007) me Titra Shqip
Vengeance (2022) me Titra Shqip
Step Up 2: The Streets (2008) me Titra Shqip
Burying the Ex (2014) me Titra Shqip
2 Gisht Mjaltë aka 2 Fingers Honey (2019) Film Shqiptar
I Love You, Beth Cooper (2009) me Titra Shqip
Home Alone 3 (1997) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip