Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 628 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
Tadap (2021) me Titra Shqip

Tadap (2021) me Titra Shqip

Dec. 03, 2021India126 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ishana e pasionuar bie në dashuri marrëzisht me Ramizën. Ndërsa dashuria e tyre forcohet nga dita në ditë, fati tregohet i keq dhe hedh pengesa njëra pas tjetrës.

Tadap (2021) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal तड़प
Vlerësimi IMDb 5.6 3,530 vota

Regjizori

Milan Luthria
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Anek (2022) me Titra Shqip
Windtalkers (2002) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
Skinwalkers (2006) me Titra Shqip
Die Another Day (2002) me Titra Shqip
Mayday (2021) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
Escape Room (2019) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009)