Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip

Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip

Gjithçka që ajo donte ishte një jetë e qetë… ata nuk ia dhanë.Jul. 29, 2005South Korea115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një burgimi 13-vjeçar për rrëmbimin dhe vrasjen e një djali 6-vjeçar, bukuroshja Lee Guem-ja fillon të kërkojë hakmarrje ndaj njeriut që ishte vërtet përgjegjës për vdekjen e djalit. Me ndihmën e shokëve të burgosur dhe të ribashkuar me vajzën e saj, ajo i afrohet gjithnjë e më shumë qëllimit të saj. Por a do të çojnë veprimet e saj në lehtësimin që ajo kërkon?

Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
Sympathy for Lady Vengeance (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal 친절한 금자씨
Vlerësimi IMDb 7.5 77,817 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 1,205 vota

Regjizori

Aktorët

Lee Young-ae isLee Geum-ja
Lee Geum-ja
Choi Min-sik isMr. Baek
Mr. Baek
Kim Shi-hoo isGeun-shik
Geun-shik
Nam Il-woo isDetective Choi
Detective Choi
Oh Dal-su isMr. Chang
Mr. Chang
Lee Seung-shin isPark Yi-jeong
Park Yi-jeong
Seo Young-ju isKim Yang-hee
Kim Yang-hee
Kim Bu-seon isWoo So-young
Woo So-young
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Week Away (2021) me Titra Shqip
The Midnight Sky 2020
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Underworld: Rise of the Lycans (2009) me Titra Shqip
The Burning Sea (2021) me Titra Shqip
New York, I Love You (2008) me Titra Shqip
Bad Christmas (2021) me Titra Shqip
East of the Mountains (2021) me Titra Shqip
The Counterfeiters (2007) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Ong Bak 2 (2008) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2006