Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 185 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Swung (2015) me Titra Shqip

Swung (2015) me Titra Shqip

Cila është fjala juaj e sigurt?Jun. 19, 2015United Kingdom87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Davidit është në rrëshqitje: ai është i prishur, në mes të një divorci dhe ‘nuk mund ta marrë atë’. E dashura e tij, Alice, është shkëmbi i tij, por revista për të cilën ajo shkruan është në rënie dhe presioni është në rritje për të gjetur një histori. Ndërsa kërkon punë në internet, David gjen kundërhelmin e përsosur për mërzinë e tij: një faqe ‘Swingers’. Kutia hyrëse e ftesave të turpshme në laptopin e shtëpisë në mënyrë të arsyeshme shqetëson Alice, derisa ajo e kupton se kjo mund të jetë thjesht “histori” që i nevojitet. Ideja për të zbuluar skenën e lëkundjes shkakton mjaft bujë në zyrën e Alice dhe, për zemërimin e madh të Davidit, asaj i kërkohet të ndjekë historinë. Përpjekja e tyre e parë ngurruese është një fillim histerikisht me qira të ulët, megjithatë, një ngritje e papritur për burrërinë e Davidit është i gjithë inkurajimi shtesë që ata kanë nevojë. Ndërsa ngjarjet përshpejtohen përtej kontrollit të tyre, çifti dikur adhurues humbet dhe pyetjet themelore bëhen për marrëdhënien e tyre.

Swung (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Swung
Vlerësimi IMDb 4.6 1,003 vota
Vlerësimi TMDb 5.72 41 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Aftersun (2022) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip
The Attraction Test (2022) me Titra Shqip
Under the Amalfi Sun (2022) me Titra Shqip
The Heir Apparent: Largo Winch (2008) me Titra Shqip
Spencer (2021) me Titra Shqip
Exorcist II: The Heretic (1977) me Titra Shqip
The Bourne Supremacy 2004
Third Star (2010) me Titra Shqip
Trevor: The Musical (2022) me Titra Shqip
Run the Race (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit