Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 853 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Swimming Pool (2003) me Titra Shqip

Swimming Pool (2003) me Titra Shqip

Në pamje, gjithçka është e qetë.May. 21, 2003France102 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shkrimtarja strikte dhe mjaft konservatore angleze Sarah Morton viziton botuesin e saj John Bosload në Francën jugore me shpresën për të rifituar frymëzimin e saj të humbur. Në vend të kësaj, ajo takon Xhulin, vajzën e paskrupullt të Xhonit, e cila e shqetëson thellë…

Swimming Pool (2003) me Titra Shqip
Swimming Pool (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal Swimming Pool
Vlerësimi IMDb 6.7 44,367 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 490 vota

Regjizori

Aktorët

Charlotte Rampling isSarah Morton
Sarah Morton
Charles Dance isJohn Bosload
John Bosload
Mireille Mossé isMarcel's Daughter
Marcel's Daughter
Michel Fau isFirst Man
First Man
Émilie Gavois-Kahn isWaitress at Cafe
Waitress at Cafe
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Green Mile (1999) me Titra Shqip
High Life (2009) me Titra Shqip
Firestarter (2022) me Titra Shqip
Pipeline (2021) me Titra Shqip
Dry Martina (2018) me Titra Shqip
Initiation (2021)
The Little Hours (2017) me Titra Shqip
Last Passenger (2013) me Titra Shqip
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
The Connection (2014) me Titra Shqip
GoldenEye (1995) me Titra Shqip
Operation Seawolf (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit