Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 149 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Sweet November (2001) me Titra Shqip

Sweet November (2001) me Titra Shqip

Asaj iu desh vetëm një muaj për të ndryshuar jetën e tij përgjithmonë.Feb. 16, 2001USA119 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nelson është një njeri i përkushtuar ndaj karrierës së tij reklamuese në San Francisko. Një ditë, ndërsa bën një provim shoferi në DMV, ai takohet me Sarën. Ajo është shumë e ndryshme nga gratë e tjera në jetën e tij. Nelson e bën atë të humbasë testin dhe më vonë atë ditë ajo e gjurmon atë. Një gjë të çon në një tjetër dhe Nelson përfundon duke jetuar me të gjatë një nëntori që do të ndryshojë jetën e tij përgjithmonë.

Sweet November (2001) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Sweet November (2001) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sweet November
Vlerësimi IMDb 6.7 90,380 vota
Vlerësimi TMDb 6.846 1,088 vota

Regjizori

Pat O'Connor
Regjizori

Aktorët

Keanu Reeves isNelson Moss
Nelson Moss
Charlize Theron isSara Deever
Sara Deever
Jason Isaacs isChaz Watley
Chaz Watley
Greg Germann isVince Holland
Vince Holland
Michael Rosenbaum isBrandon / Brandy
Brandon / Brandy
Frank Langella isEdgar Price
Edgar Price
Robert Joy isRaeford Dunne
Raeford Dunne
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Black (2005) me Titra Shqip
Turn Me On, Dammit! (2011) me Titra Shqip
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Blessed by Fire 2005 me Titra Shqip
A Girl Walks Home Alone at Night (2014) me Titra Shqip
In the Realm of the Senses (1976) me Titra Shqip
Son of a Gun (2014) me Titra Shqip
Homebound (2022) me Titra Shqip
The Hater (2020)
Soul (2020)
Nymphomaniac: Vol. II (2013) me Titra Shqip
The Girl in the Bathtub (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit