Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 96 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Sweat (2021) me Titra Shqip

Sweat (2021) me Titra Shqip

Kush ka nevojë për miqtë kur ke 600,000 ndjekës?Mar. 12, 2021Poland107 Min.Unrated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tre ditë në jetën e motivueses së fitnesit Sylwia Zając, prania e së cilës në rrjetet sociale e ka bërë atë një personazh të famshëm. Ndonëse ka qindra mijëra ndjekës, e rrethuar nga punonjës besnikë dhe e admiruar nga të njohurit, ajo është në kërkim të një intimitet të vërtetë.

Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sweat
Vlerësimi IMDb 6.6 2,922 vota
Vlerësimi TMDb 6.659 41 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Saw IV (2007) me Titra Shqip
Zebra Girl (2021) me Titra Shqip
Edge of Darkness (2010) me Titra Shqip
Pandorum 2009
Chaos Walking 2021
Curtis (2020) me Titra Shqip
Finch (2021) me Titra Shqip
Agora (2009) me Titra Shqip
The Batman (2022) me Titra Shqip
10 Years (2012) me Titra Shqip
Drive My Car (2021) me Titra Shqip