Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 355 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4embedsb.com
Survive the Game (2021) me Titra Shqip

Survive the Game (2021) me Titra Shqip

Oct. 08, 2021USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur polici David plagoset në një përmbledhje droge që shkoi keq, kolegu Cal gjuan dy kriminelët që e qëlluan. Dhe kështu ata të gjithë përfundojnë në një fermë të izoluar të drejtuar nga veterineri i shqetësuar Eric. Ndërsa Cal dhe Eric mendojnë se si të mbrohen, dy kriminelëve u bashkohen anëtarët e tjerë të bandës së tyre. Me ardhjen e Davidit të plagosur, Cal dhe Eric do të duhet të përdorin të gjitha aftësitë e tyre për të mposhtur kartelin.

Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Survive the Game (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Survive the Game
Vlerësimi IMDb 4.7 896 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 12 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wonder Woman 2017 me Titra Shqip
Black Island (2021) me Titra Shqip
Burial (2022) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
Crónicas (2004) me Titra Shqip
Hounded (2022) me Titra Shqip
American Sicario (2021) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
Moonfall (2022) me Titra Shqip
Hitman: Agent Jun (2020) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
28 Weeks Later (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit