Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Surge (2020) me Titra Shqip

Surge (2020) me Titra Shqip

Jun. 17, 2020United Kingdom105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë shkon në një udhëtim të guximshëm dhe të pamatur të vetëçlirimit përmes Londrës. Pasi grabit një bankë, ai lëshon një version më të egër të vetes, duke përjetuar përfundimisht se si ndihet të jesh gjallë.

Surge (2020) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Surge (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Surge
Vlerësimi IMDb 6.1 2,373 vota
Vlerësimi TMDb 5.8 28 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Apex (2021) me Titra Shqip
Stoker (2013) me Titra Shqip
The Sky Is Everywhere (2022) me Titra Shqip
Help (2021) me Titra Shqip
Takht (2021) me Titra Shqip
Maze Runner: The Scorch Trials (2015) me Titra Shqip
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1 (2014) me Titra Shqip
Cordelia 2020
Internimi aka Internment (2018) Film Shqiptar
Inside Out (2015) me Titra Shqip
Double Impact 1991
Blood and Bone (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit