Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Super Bear (2019) me Titra Shqip

Super Bear (2019) me Titra Shqip

Feb. 01, 2019Unknown85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Babai ariu jeton në shkretëtirë me djalin e tij Xi Ha, por kur këlyshi i vogël kapet nga një kriminel dhe shitet në tregun e zi. Babai Bear shkon në qytetin e madh për ta kërkuar. Për të shpëtuar djalin e tij, ai bashkohet me Qenin spiun të quajtur Heng Te. A mund të durojë babai të shpëtojë djalin e tij? Si policë shokë bombardues por heroikë për të rrëzuar kriminelët. “Super Bear” ka të bëjë me përplasjen e furishme midis babit beqar dhe spiunit të kafshëve, me një aventurë humoristike që tregon temën e përjetshme të familjes dhe dashurisë. Shkruar nga Song Xianwei

Super Bear (2019) me Titra Shqip
Super Bear (2019) me Titra Shqip
Super Bear (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal 嘻哈英熊
Vlerësimi IMDb 3.8 122 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 14 vota

Regjizori

Wang Qi
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lion King (1994) me Titra Shqip
The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
Honey (2003) me Titra Shqip
Nanny McPhee (2005) me Dublim Shqip
The Pink Panther (2006) me Titra Shqip
Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Sleeping Beauty (1959) me Dublim Shqip
Checkered Ninja (2018) me Titra Shqip
Rumble (2022) me Titra Shqip
Finding ‘Ohana (2021)
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit