Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 47 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
Summer Rebels (2020) me Titra Shqip

Summer Rebels (2020) me Titra Shqip

Aug. 13, 2020Germany92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

11-vjeçari Jonas Rowdy dëshiron t’i kalojë pushimet e tij verore duke fotografuar pragje të shpejta dhe duke eksploruar fshatin Sllovak me gjyshin e tij miqësor Bernard. Megjithatë, nëna e tij tashmë ka vendosur të shkojë në plazh. Duke mos u pajtuar, Jonas del fshehurazi nga Dresden dhe merr një tren për të shkuar te gjyshi i tij.

Summer Rebels (2020) me Titra Shqip
Summer Rebels (2020) me Titra Shqip
Summer Rebels (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Letní rebeli
Vlerësimi IMDb 5.9 55 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules (2011) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Goodbye Christopher Robin (2017) me Titra Shqip
Dinosaur (2000) me Dublim Shqip
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) me Titra Shqip
The Claus Family (2020) me Titra Shqip
Hocus Pocus 2 (2022) me Titra Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Dennis the Menace (1993) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit