Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 72 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
Suite Française (2015) me Titra Shqip

Suite Française (2015) me Titra Shqip

I detyruar të presë armikun. I torturuar nga ndërhyrës. I tunduar nga dëshira.Mar. 12, 2015BE103 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Francë, 1940. Në ditët e para të pushtimit, bukuroshja Lucile Angellier është e bllokuar në një ekzistencë të mbytur me vjehrrën e saj kontrolluese, ndërsa të dy presin lajmin për burrin e saj: një rob lufte. Refugjatët parizianë nisin të derdhen në qytetin e tyre të vogël, të ndjekur së shpejti nga një regjiment ushtarësh gjermanë që banojnë në shtëpitë e vetë fshatarëve. Lucile fillimisht përpiqet të injorojë Bruno von Falk, oficerin e pashëm dhe të rafinuar gjerman që qëndron me ta. Por së shpejti, një dashuri e fuqishme i bashkon dhe i çon në tragjedinë e luftës.

Suite Française (2015) me Titra Shqip
Suite Française (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Suite Française
Vlerësimi IMDb 7 26,794 vota
Vlerësimi TMDb 7.333 1,010 vota

Regjizori

Saul Dibb
Regjizori

Aktorët

Michelle Williams isLucille Angellier
Lucille Angellier
Kristin Scott Thomas isMadame Angellier
Madame Angellier
Matthias Schoenaerts isLieutenant Bruno Von Falk
Lieutenant Bruno Von Falk
Sam Riley isBenoit Labarie
Benoit Labarie
Ruth Wilson isMadeleine Labarie
Madeleine Labarie
Tom Schilling isLieutenant Kurt Bonnet
Lieutenant Kurt Bonnet
Harriet Walter isViscountess Montmort
Viscountess Montmort
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madison 2001
Happy (2015) me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Step Up All In (2014) me Titra Shqip
I Am Here (2015) me Titra Shqip
Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
Call Boy (2018) me Titra Shqip
Showgirls (1995) me Titra Shqip
Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Dangerous Liaisons (2022) me Titra Shqip
That’s Amor (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit