Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Stuart Little (1999) me Titra Shqip

Stuart Little (1999) me Titra Shqip

Familja e Vogël Sapo u bë më e madhe.Dec. 17, 1999Germany84 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Stuart është një mi duke u përpjekur të plotësojë nevojën e tij për përkatësi. Kështu që një ditë ai vjen nëpër shtëpinë e familjes Little duke kërkuar ca dashuri. Mami, babai dhe djali e birësojnë atë dhe Stuart shpejt bëhet pjesë e familjes. Më në fund ai ndihet i dashur dhe i përkëdhelur nga të gjithë. Problemi i vetëm me të cilin duhet të përballet është të jetojë me Flokun e Dëborës, macen e shtëpisë, e cila ndihet e lënë në hije.

Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Stuart Little (1999) me Titra Shqip
Titulli origjinal Stuart Little
Vlerësimi IMDb 5.9 127,930 vota
Vlerësimi TMDb 6 3,285 vota

Regjizori

Rob Minkoff
Regjizori

Aktorët

Michael J. Fox isStuart Little (voice)
Stuart Little (voice)
Geena Davis isMrs. Eleanor Little
Mrs. Eleanor Little
Hugh Laurie isMr. Fredrick Little
Mr. Fredrick Little
Jonathan Lipnicki isGeorge Little
George Little
Nathan Lane isSnowbell (voice)
Snowbell (voice)
Steve Zahn isMonty (voice)
Monty (voice)
Chazz Palminteri isSmokey (voice)
Smokey (voice)
David Alan Grier isRed (voice)
Red (voice)
Jennifer Tilly isCamille Stout (voice)
Camille Stout (voice)
Jim Doughan isDet. Phil Allen / Lucky (voice)
Det. Phil Allen / Lucky (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
Ice Age: The Great Egg-Scapade (2016) me Titra Shqip
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip
Titane (2021) me Titra Shqip
Monster Run (2020) me Titra Shqip
Goodbye Christopher Robin (2017) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Checkered Ninja 2 (2021) me Titra Shqip
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Golden Orb 2021
Trolls Holiday in Harmony (2021) me Titra Shqip