Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
Strangled (2016) me Titra Shqip

Strangled (2016) me Titra Shqip

Nov. 10, 2016Hungary120 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një burrë kalon 10 vjet në burg sepse shpallet fajtor për një krim për të cilin në fakt është i pafajshëm. Një vrasës serial, ndërkohë, lëviz i pashqetësuar ndërsa një prokuror kërkon dënimin me vdekje për të pafajshmit në mënyrë që të parandalojë zbulimin e së vërtetës. Një detektiv, nga ana tjetër, më në fund detyrohet të hetojë veten ndërsa një tjetër detektiv i sapoardhur është i fiksuar pas triumfit të drejtësisë. Historitë e këtyre individëve dhe familjeve të tyre janë të ndërthurura në tre periudha të ndryshme midis viteve 1950 dhe 1960 në qytetin e vogël hungarez të Martfu.

Strangled (2016) me Titra Shqip
Strangled (2016) me Titra Shqip
Strangled (2016) me Titra Shqip
Strangled (2016) me Titra Shqip
Strangled (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal A martfűi rém
Vlerësimi IMDb 7 5,911 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 63 vota

Regjizori

Aktorët

Károly Hajduk isKovács Péter
Kovács Péter
Zsolt Anger isBóta nyomozó
Bóta nyomozó
Mónika Balsai isSzigeti Nóra
Szigeti Nóra
Eszter Csépai isSóskuti Ibolya
Sóskuti Ibolya
Péter Bárnai isSzirmai Zoltán
Szirmai Zoltán
Zsolt Trill isKatona Gábor ügyész
Katona Gábor ügyész
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Enforcer (2022) me Titra Shqip
Paradise Highway (2022) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 3 (2017) me Titra Shqip
Addicted (2014) me Titra Shqip
Apostle (2018) me Titra Shqip
Love Object (2003) me Titra Shqip
The Protégé (2021) me Titra Shqip
I Am Wrath (2016) me Titra Shqip
Left Behind (2014) me Titra Shqip
The Inhabitant (2022) me Titra Shqip
Hitman’s Wife’s Bodyguard (2021) me Titra Shqip
Hit and Run (2009) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit