Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Strangeland (1998) me Titra Shqip

Strangeland (1998) me Titra Shqip

Dëshironi të vini në një festë?Oct. 02, 1998USA86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një sadist me pircing dhe me tatuazhe, kapiteni Howdy, kontrollon internetin për adoleshentët naivë, duke i joshur në shtëpinë e tij për t’i torturuar dhe ndotur. Kur Howdy rrëmben dhe torturon vajzën e detektivit të policisë Mike Gage, ai kapet. I konsideruar i çmendur, ai dërgohet në një azil, por lirohet shpejt pas kësaj, me sa duket më mirë. Sidoqoftë, Gage e di se është vetëm çështje kohe përpara se Howdy të godasë përsëri dhe ai është gati të lëshojë formën e tij të ndëshkimit kur të vijë koha.

Strangeland (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Strangeland
Vlerësimi IMDb 5 7,148 vota
Vlerësimi TMDb 4.8 94 vota

Regjizori

John Pieplow
Regjizori

Aktorët

Kevin Gage isMike Gage
Mike Gage
Brett Harrelson isSteve Christian
Steve Christian
Robert Englund isJackson Roth
Jackson Roth
Linda Cardellini isGenevieve Gage
Genevieve Gage
Tucker Smallwood isCaptain Churchill Robbins
Captain Churchill Robbins
Ivonne Coll isRose Stravelli
Rose Stravelli
Amy Smart isAngela Stravelli
Angela Stravelli
Dee Snider isCaptain Howdy / Carleton Hendricks
Captain Howdy / Carleton Hendricks
Amal Rhoe isTiana Moore
Tiana Moore
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Piranha 3D (2010) me Titra Shqip
Black Friday (2021) me Titra Shqip
Ditched (2021) me Titra Shqip
Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip
Day Shift (2022) me Titra Shqip
Playhouse (2021) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Alien: Covenant (2017) me Titra Shqip
Oculus (2014) me Titra Shqip
The Evil Dead 1981 me titra shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip